Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat, eşya taşıma işlemi oldukça zahmet ve deneyim gerektiren bir hizmettir. 15 yıl ev taşıma deneyimine sahip taşıma ekiplerimiz ile sizler için bu işlemi kolaylıkla yapmaktayız. Maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı korumak ve onlara hasar gelmemesi için yapılması gereken tüm koruma işlemlerini yapıyoruz.

Bayrampaşa Ev Eşyası Taşıma

Sizlere güvenebileceğiniz bir Nakliye şirketi olduğumuzu söylemekten asla çekinmiyoruz. Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat 15 yıldır sahada aynı taşıma ekipleri ile çalışmaktadır. Ayda 50 den fazla ev taşıyan ekiplerimiz Evden eve nakliyat sektörünün en deneyimli ekipleri olmakla birlikte eşyalarınızı özverili iş gücü ile taşımaktadır.

Taşıma ekiplerimiz evinizin büyüklüğü ve eşyanızın sayısına bağlı 4-5 veya 6 kişiden oluşmaktadır. Tüm ekiplerimiz içinde mobilya ve beyaz eşyalarınızın söküm ve yeni evinizde birleştirme işlemini yapan mobilya ustamız bulunmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştiren personelimiz de tüm ekiplerimizin içinde mevcuttur.

Özellikle Bayrampaşa bölgesinde yapmış olduğumuz sayısız evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile bölgenin saygı duyulan firması olduk. En iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz. Dediğimiz gibi eşya taşımak çok zahmetli ve güce dayalı bir hizmettir. Bu hizmeti size en iyi şartlarda sunmak bizim görevimizdir.

 

Ara
Teklif Al