Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa İçi Ev Taşıma

Bayrampaşa nakliyat olarak evden eve taşımacılığı uzman, deneyimli, sigortalı, kadrolu elemanlarıyla evden eve eşya taşıma pratik bir halde yapılmaktadır.

Bayrampaşa içi ev taşıma da işimizi gerekli tüm yasal yollardan düzgün bir şekilde yapmaktayız. Deneyimli personellerimiz en az 5 yıl deneyimli olup eğitim sürecinden geçtikten sonra bizimle çalışmaktadırlar. Şoförlerimizin en az 5 yıl araç kullanımı için sağlam bir belgesi olan kişileri tercih etmekteyiz. Montaj konusunda uzman ustalarımız ile mesleğini denetleyerek uygun olan kişilerle çalışmaktayız. Biz ekibimiz ile birlikte güler yüzlü, işinde sorumluluk sahibi, yardımsever, müşteri memnuniyet uyumlu özel kişilerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de bizi tercih etmenizde en güzel kusursuz taşımacılığı bizlerde göreceksiniz…

Bayrampaşa içi ev taşıma bizimle artık çok daha kolay….

Bayrampaşa içi ev taşıma işleminiz de öncelikle taşınma günü gelmeden eşya taşımaya gidecek ekibimizle planlı bir şekilde konuşulur. Daha sonra uygun aracımızın tüm bakımı ve temizliği yapılır. Uygun olan eşya ambalajlama, paketleme, streç film ve koliler hazırlanır. Eşya taşınma günü belli bir saat içinde gelmeden önce sizleri arayarak bilgi alınır. Sizlerinde istediği bir taşıma gerçekleştirmek için önceden not tutulup, bu plan doğrultusunda personellerimiz hareket eder. Böylece sizler için kusursuz, sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleştirmiş oluruz.

Bayrampaşa içi ev taşıma da her şeyi zamanında ve sırasıyla yapıyoruz….

İlk olarak bayrampaşa içinde bulunan evinize ücretsiz expertiz ekiplerimiz gelerek eşyalarınızın planını yapmaktadırlar. Ücretsiz expertizimizin gelmesinin nedeni; eşyayı tam olarak görüp eşyaya uygun araç temin etmek, taşımada kullanılacak olan malzemeyi ve taşımada personel sayısını belirlemek için yapmaktayız. Aynı gün de beyaz eşyalarınız, yatak odası takımı, koltuklar vb. eşyalarınız ambalajlanır. Kırılacaklar ise önce streç filme sarılarak kolilere konulur. Daha sonra eşyalarınız uygun aracımıza yerleştirilip eşyalarınız yeni evinize gider. Yeni evinizde taşıma sırasında evde 1 kişi bulundurmanız personellerimiz için yararlı olacaktır. Çünkü Eşyalarınızın yerleşimi için sizlerin gösterdiği yerlere koymaktayız. Böylece düzenli olarak bir yerleşme gerçekleşecektir.

Ara
Teklif Al