Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa Ofis Şirket Taşımacılığı

Bayrampaşa Nakliyat ile sorunsuz ve profesyonel şekilde ofisiniz ve şirketiniz taşınır…

Bayrampaşa ofis şirket taşımacılığı  olarak ez 1 yıl deneyimli olan personelleri  ve mobilya ustamız ile uzun yıllardır ofis ve şirket taşımacılığı yapmaktadır. Ofis ve şirket taşınmanız da sorunsuz ve ekibimiz sayesinde profesyonel bir taşıma gerçekleştiririz. Ofis ve şirket taşımında genellikle taşınma sırasında oluşabilecek zararlara karşı eşyalarınız ambalajlanır. Küçük olan eşyalarınız var ise önce paketlenerek uygun kolilere yerleştirilir. Malzemelerimiz tek kullanımlık olup en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Mobilya ustamız parçalara ayrılacak olan eşyalarınızı dikkatli bir şekilde ayırıp ambalajlar. Yine aynı şekilde yeni ofisinize taşınmada ustamız tekrar eşyalarınızı sağlam bir şekilde birleştirerek yerleştirir. Paketleme işlemi bittikten sonra uygun araca eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınızın yerleşimi sizlerin istediği gibi bir yerleştirme gerçekleştiririz.

Neden bizi seçmelisiniz?

-ofis eşyalarınız uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından profesyonelce taşınmaktadır.

-Tüm ofis mobilyalarınız (masa,dolap vb.) profesyonel ustamız tarafından itinalı bir şekilde montaj işlemi yapılmaktadır.

– ofis taşıma işleminizi belirtilen zaman diliminde gerçekleştirilerek maddi kayıplar yaşamanızı önler.

-ofis taşıma da yetkili bir çalışanımız tüm aşamalarını takip ederek sizlere yardımcı olmaktadır.

taşımasını gerçekleştirdiğimiz her bir firma yeni bir referans olarak görmekteyiz. Bu nedenle işimizi en iyi şekilde yapmaktayız.

Siz de tercihinizi bizlerden yana kullanarak rahat ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmenin keyfini yaşayın…

Biz diğer nakliye şirketlerine nazaran verdiğimiz sözleri yerine getiririz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu yüzden ofis ve şirketiniz taşınmadan önce gerekli araç bakımını yaptırım ve ücretsiz expertiz ekibimiz ile ofis eşyalarınızın planını tutarız. Böylece bugüne kadar hiç bir şekilde hatalı taşıma gerçekleştirmedik. Siz de ofisinizi taşıtma dan önce bizimle iletişime geçerek yapacağımız eşya planını inceleyebilirsiniz…

 

 

  1. Barış Bozkurt yorumu:

    Şirinevlerde bulunan 70 metrekare ofisimizi Bayrampaşa bölgesine taşımak istiyoruz. Bunu kaç saatte ve kaç paraya yapabilirsiniz. Uygun olursa sevinirim.

    • admin yorumu:

      Barış Bey ile iletişim kurulup fiyat teklifi verildi. Bizleri seçtiğiniz için teşekkürler.

Ara
Teklif Al