Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa Sigortalı Nakliyeci

Bayrampaşa bölgesinde eviniz taşınmadan önce sigorta yapılmaktadır…

Taşınma işlemleri için firmamız ile iletişime geçtiğinizde taşınma süreciniz başlar. Bu süreçte firmamızdan yetkili bir kişi verdiğiniz adrese gelerek öncelikle eşyalarınız için bir tespit yapılır. Sizlerden taşınacak olan eşyalarınız, taşınmanın yapılacağı yer ve zaman hakkında bilgiler alınır. Bunun sonucunda kaç kişinin eşyaları taşıyacağı ve hangi aracın kullanılacağı kararlaştırılır. Ayrıca exper yetkilimiz taşınacak olan eşyalarınızı anlaşmalı sigorta kurumumuz ile bu işlemi başlatır. Bu şekilde eşyalarınız taşınmadan önce sigorta kapsamından yararlanabileceksiniz.

Bayrampaşa nakliyat ile eşyalarınız sigortadan yararlanabilirsiniz..

Anlaşma tamamlandıktan sonra firmamız tarafından yetkilendirilmiş taşıma elemanlarını belirttiğimiz adrese gelerek evden eve taşıma işi yapılacak olan eşyalarınız tek tek uygun aracımıza yerleştirilir. Personellerimiz eşyanızı taşımadan önce ambalajlama ve paketleme işlerini yapmaktadırlar. Sökülecek olan eşyalarınız varsa mobilya ustamız eşyalarınızı söküp yine aynı şekilde yeni evinizde de monte  etmektedir. Ambalajlama ve paketlememizde ki amaç eşyalarınıza herhangi bir çizik, taşıma sırasında çarpma, kırılma gibi sorunlarla karşılaşmamız için eşyalarınızı sağlama alırız. Ayrıca herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında sizleri asla mağdur etmemekteyiz. Gerekli ne varsa firmamız tarafından yapılır. Sigortalı olan eşyalarınız zarar gördüğünde sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

 

Bizi tercih etmelisiniz ÇÜNKÜ…

Diğer nakliye şirketleri eşyalarınızı taşımadan önce sigorta yapmaktadır. Ayrıca taşıma sırasında da ambalajlama, paketleme gibi ürünler asla kullanmaktadırlar. Buda çoğu eşyalarınıza %100 olarak zarar vermektedir. Böylece bu tip nakliyeciler sizi daha çok zarar sokmakta olup, daha çok stres yaşamanızı sağlar. Biz Bayrampaşa nakliyat olarak 15 yıldan beridir evden eve taşıma, ofis taşıma, şehir içi, şehirlerarası taşımacılıkta ki tüm eşyalarınız önce sigortalanır. Böylece asla eşyalarınıza zarar gelmeyecektir ve sizlere de stressiz bir taşıma gerçekleştirmiş oluruz. 15 yıllık deneyim ile önceki nakliye taşımacılığımızda herhangi bir şekilde taşınma sırasında asla eşyalara zarar gelmemiştir. Çünkü nakliye konusunda 5 yıllık deneyimli ekibimiz ile çalışmakta olup, eşyalarınızın taşınma planını önceden yapmaktayız. Böylece kusursuz bir taşıma gerçekleştiriyoruz.

Siz de eşyalarınızın zarar gelmesini istemiyorsanız. Bizleri web adresimizden referanslarımızı inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınıza yapacağımız sigorta ve eşya planımızı incelemiş olursunuz…

 1. Doğan Aktürk yorumu:

  İstanbul içi ev taşımalarında eşyaların sigortalı işlemini nasıl yaptırıyorsunuz? Bize verdiğiniz taşıma fiyatı içinde dahilmidir yoksa bizim mi yaptırmamız gerek?

  • admin yorumu:

   İstanbul içi taşınmalarda sigorta işlemi gerçekleştiren herhangi bir kurum bulunmamaktadır. Yapılan sigortalama işlemi sadece doğal afetlere karşı olup bu durumların haricinde eşyalarınıza özel bir sigorta yoktur.

   Eşya sigortası işlemi şehirlerarası taşınmalarda mevcut olup gereken tüm işlemler tarafımızdan yaptırılmaktadır ve sizlere verdiğimiz nakliye fiyatı dahilindedir.

Ara
Teklif Al