Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa Yakın Mesafe Ev Taşıma

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimiz bölge içinde sizler açısından oluşabilecek ekstra masraflar ve zaman kaybı ile ilgili detaylı olarak bizimle iletişime geçip öğrenebileceğiniz gibi kısa ve öz açıklama olacak şekilde bu durumları sizlere anlatıyoruz.

Bayrampaşa bölgesinde bağlı olan semtlerden;

 • Altıntepsi
 • Muratpaşa
 • Numunebağ
 • Yıldırım

Gibi semtlerinde ki tüm mahalleler için sizlere sunduğumuz ev taşıma standartları ve evden eve nakliyat fiyatlarımız aynıdır. Ev taşıma fiyatları arasındaki farkların oluşmasının başlıca etkenlerinden  biri nakliye aracımızın evinize olan mesafesidir. Bir çok mahalle ve sokak içinde aracın konumu eşya taşıdığımız evinize yakın olamamakla birlikte bu mesafe boyunca taşıma ekiplerimiz eşyalarınızı gerek sırtında yada 2 kişi ağırlık paylaşımı yaparak taşımaktadır. Bu durum fazladan zaman kaybı ve güç gerektirdiği için ev taşıma ücretimize ek masraf olarak yansıtılmaktadır. Tersi durumunda ise aracımız kapınızın önüne kadar yanaşabildiği zaman sizlere hiçbir ek ücret isteği bulunmadan ilk anlaştığımız taşıma fiyatı ve standartlarımızda olan tüm hizmetler için ödeyeceğiniz bedel aynıdır.

 1. Esra Yurtseven yorumu:

  Hizmetleriniz içinde mobilya ve beyaz eşya montajı fiyatlarınızın içine dahil mi? Yoksa bunlar için ekstra bir ücret ödememiz gerek mi?

  • admin yorumu:

   Merhabalar Esra Hnm.

   Taşınmanız için size verdiğimiz teklifle birlikte eşyanızın durumuna göre araç ve taşıma ekibi tarafımızdan temin edilmektedir. Taşıma ekiplerimizin her birinde mobilya ustamız bulunmakta olup eski evinizde sökülmesi gereken mobilyalarınızı yada eşyalarınızı profesyonelce sökmekte olup yeni evinizde de aynı özen ile birleştirmektedir.

Ara
Teklif Al