Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Rami

Rami’de Evden Eve Nakliyat

İstanbul Eyüp’e bağlı olan Rami büyük ve tarihi semtlerimizden biridir. Özellikle ev taşımanın yoğun olarak gerçekleştiği bölgede evden eve nakliyat şirketimiz çok sayıda ev taşıma faaliyetleri gerçekleştirmiş olup yaptığı hemen hemen tüm taşıma işlerinden olumlu geri dönüşler aldı. Sizlere verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetimizi en iyi ve en kusursuz şekilde gerçekleştirmek için gereken tüm önlem ve tedbirleri almaktayız.

İstanbul genelinde çok sayıda ev taşıma işlemi yapmış olan taşıma ekiplerimiz ev eşyası taşıma konusunda oldukça deneyime sahiptir. Bu deneyimlerin fazlalığı tecrübe ve kaliteli iş olarak bizi büyütmekte olup sizlerin kusursuz bir taşınma yaşamanızda da oldukça faydası var.

Taşıma ekiplerimizin sizlere verdikleri taşıma hizmeti arasında eşyalarınızı ambalaj ve paketleme, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızın sökülüp ambalajlanması v.s. Sizler ile anlaştığımız tek fiyat üzerinden bütün işlemleri bünyemizdeki personellerimiz çözmektedir. Sizlere asla taşınma sonra ekstra masraflar çıkartılmamaktadır.

Özellikle Rami bölgesinde yoğun çalışmalarını devam ettiren firmamız sizlere kaliteli hizmeti çok uygun taşıma fiyatları ile Sunmaktadır.

Rami Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat kişilerin ve kuruluşların verdiği hizmet kalitesine göre fiyat belirledikleri bir sektördür. Bu yüzden çok farklı fiyat bilgileri edinmeniz mümkün. Ancak her zaman fiyat hizmet kalitesi ile eşit orandadır. Yani ucuz fiyat alalım diye yapmış olduğunuz araştırma sonucunda karşınıza çıkabilecek durumlar şöyle olur;

Ev taşıma konusunda hiçbir deneyimi, bilgisi olmayan yabancı uyruklu personeller,

Doğru ambalajlama yapılmamış mobilya, mobilyaların taşıma sırasında çizilmesi, hasar alması,

Mobilya durumunuza göre araç tahsis edilmemesi yüzünden eşyalarınızın 2 seferde taşınması. Bu taşınma işleminin süresini oldukça uzun tutar.

Taşınmadan sonra bina içi duvarlarında oluşan hasarlar, mobilyalarınızdaki hasarlar

Taşınma işleminin bitmesi ile karşınıza çıkması büyük olasılık olan ekstra nakliye ücretleri

Bunlar sizlerin ucuz nakliye diye aratıp bulmanız ve evinizin taşıması için çalıştığınız a şirketi. Ucuz fiyat eşittir ucuz işçilik ve size pahalı gelen b şirketi sonuç itibarı ile daha ucuza gelmiş olmakta.

Ara
Teklif Al