Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat sektöründe oldukça fazla firma bulunan ülkemizde ev taşıma için aradığınız hemen hemen tüm firmalardan farklı taşıma ücretleri almanız çok normal. Standart bir fiyatı olmayan evden eve nakliyat hizmeti için genel olarak tercih edilen ucuz firmalar olmaktadır. Ancak ucuz firmaların fiyat düşürebilmek adına size sundukları ucuz işçilik karşısında taşınma sonucunda gerek eşyalarınızın hasar alması gerek taşıyan personelin ev taşıma deneyimi olmaması gibi etkenler yüzünden maddi ve manevi daha fazla zarar uğramış durumda kalırsınız.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat firmamız sizleri bu tip ucuz fiyatları ile ucuz işçilik hizmeti veren firmalara dikkat etmenizi önermekte. Bizler 5 nakliye aracı ve 5 er kişilikten oluşan taşıma ekiplerimiz ile 15 yıldır ayda 50 den fazla ev taşımakta olup deneyim ve kalite adına size en fazla referansı sunabilecek evden eve nakliyat hizmetini ustalıkla veren firmaların en başında yer almaktayız.

Ev taşımak çok zahmetli ve stresli olan bir durumdur. Sizlerin taşınma derdinizi en kolay hale getiren firmamız maddi anlamda en uygun şartları sunmaktadır. Bir çok evden eve nakliyat firmasının ücret mantığı ile çalışma şeklinden nazaran bizim önceliğimiz sizleri maddi yada manevi zarara uğratmadan, zaman kaybına uğratmadan, karşınıza ekstra masraflar çıkartmadan evinizi taşınabilecek en iyi şekilde taşımaktır. Bu hizmetimiz için kendimizden ödün vermediğimiz evden eve nakliyat standartlarımız mevcut.

Bu standartların başlıcaları;

1- Eviniz ve eşyanızın durumuna göre taşınma planı hazırlamak. Size en uygun aracı ve ekibi tahsis etmek.

2- Evinizde demonte edilmesi geren mobilyaları ve sökülmesi gereken beyaz eşyaların tespitini yapıp konusunda uzman personeli görevlendirmek.

3- Sökülen mobilya ve beyaz eşyaların taşınma esnasında zarar almaması, çizilmemesi, kırılmaması için ambalajlama ve paketleme işlemini gerektiği gibi yaptırmak.

4- Eşyaların taşıma işlemini ev taşıma konusunda 15 yıl deneyime sahip elemanlara yaptırmak ki bu en önemlisidir. Eşyanıza ve bina içinde duvarlara zarar gelmemesi için önemlidir.

5- Nakliye aracının içine boşluk kalmayacak şekilde dizilip, sağlamlaştırma işleminin yapılması. Böylece yolculuk sırasında eşyalarınızın devrilip kırılma riski ortadan kalkar.

6- Aynı özenle yeni evinize taşınması ve verdiğiniz direktifler konusunda dizilmesi.

7- Sökülmüş olan mobilya ve beyaz eşyalarınızın yerine takılıp, birleştirilmesi. Size çalışır halde teslim edilmesi.

Bu bizim firmamızın evden eve nakliyat standartlarını oluşturmaktadır. Tüm çalışan ekiplerimiz içinde mobilya ustamız, ambalajlama ve paketleme ustamız, deneyimli taşıma personellerimiz mevcuttur. Ekiplerimiz eşyanızın yoğunluğuna göre 4-5-6 kişiden oluşmaktadır.

Daha önce de belirttiğimiz gibi önceliğimiz yeni evinize güvenli bir şekilde taşınmanız ve size taşınma sonrası oluşabilecek ekstra masraflar ile karşılaşmamanız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bayrampaşa Nakliyat firmamız Evden Eve Nakliyat sektöründe verdiği hizmetler doğrultusunda sizlere en uygun ev taşıma fiyatları vermeye çalışmaktadır.

Evden – > Eve taşınma oldukça zahmetli ve masraflı bir işlem olduğundan bu hizmeti olabildiğince maliyeti kurtatır şekilde sizlere fiyatlandırmaktayız. Verdiğimiz hizmetin arkasında duran bir firmayız ve bizim işimiz ev taşımak. Piyasa altında fiyatlar çekip size yabancı uyruklu 2-3 eleman göndermek bizim prensimizde mevcut değil. Böyle bir işçiliğin arkasında durulamaz. Bizde fiyat ve kalite TEKtir.

Genellikle karşılaşılan sorun taşınma işleminden sonra eşya zararları, bina içi zarar ve ekstra masraflar olmaktadır. Sonuç olarak tuttuğunuz ucuz nakliyeci bizden daha pahalıya gelir. Biz bunlara ödün vermeyiz. Bizi evden eve taşımacılıkta bir numara yapan da bu prensiplerimizdir. Önce güven, kaliteli hizmet. Bu ilkeleri ev taşıma konusunda ki deneyimlerimiz ile güçlendirdik. Sizden talebimiz taşınmadan önce bir de bizimle iletişime geçip size hazırlayacağımız planı ve fiyatlarımızı incelemeniz olur.

Ara
Teklif Al