Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
İSTANBUL İçi Evden Eve Nakliyat

İSTANBUL, BAYRAMAPAŞA bölgesinde evden eve nakliyat faaliyetleri yürüten Nakliye Şirketimiz bölgede gösterdiği başarılı çalışmaları ile oldukça fazla ilgi toplayıp herkesin tavsiye ettiği bir firma oldu. Uzun yıllar aynı ekip ile çalışmanın verdiği avantajları iyi kullanmak ve sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini en uygun NAKLİYE ÜCRETLERİ ile bağdaştırmak ile İSTANBUL, BAYRAMPAŞA’da oldukça iyi işler yaptık.

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYE sektöründe siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin başlıca olanları;

 • Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülmesi
 • Birinci sınıf ambalaj malzemesi ile kaplanıp koruma altına alınması
 • Küçük eşyaların paketlenip ambalajlanması
 • 4-5 veya duruma göre 6 kişiden oluşan deneyimli taşıma personelimizin dikkatli bir şekilde eşyalarınızı ev taşıma için dizayn edilmiş araca yüklenmesi.
 • Eşya çokluğu – azlığı durumuna göre araç temin edilmesi
 • Yeni evinizde eşyaların dizilmesi
 • Demonte edilmiş mobilyaların ve sökülen beyaz eşyaların yerlerine taşınıp monte edilmesi

Söylediğimiz gibi en az 15 yıl ev taşıma faaliyetlerinde bulunmuş ve konusunda uzman, deneyimli taşıma ekiplerimize eşyalarınızı korkmadan teslim edebilir taşınmanın verdiği stresi aklınızdan çıkartabilirsiniz.

Planlı ve programlı çalışan ekiplerimiz sizlerin eşyalarına gösterdiği özeni gördüğünüzde içinizin rahatlayacağından eminiz.

 1. Ayda Türkoğlu yorumu:

  Tuzladan, Fındıkzadeye ev taşıma ücretini söyleyebilirmisiniz?

  • admin yorumu:

   Merhabalar Ayda Hnm.

   Taşınmasını istediğiniz eşyanın sayısı ve nakliye aracımızın her iki evinize yakınlık durumuna göre size verebileceğimiz Nakliye Ücreti değişmektedir. Dilerseniz bizi 0212 432 65 65 numaralı telefondan arayabilir sizlere sunduğumuz avantajlar ve uygun fiyat teklifimizden haberdar olabilirsiniz. İyi günler.

Ara
Teklif Al