Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Ofis Taşıma Hizmetleri

Bayrampaşa’ da nakliyat firmamız ofis taşıma ve iş yeri değiştirme gibi iş zamanı açısından hızlı olması gereken nakliye işlemini size uygun avantaj ve şartları ile sunmakta.

Bayrampaşa Ofis Taşıma Şirketi

a) Güvenli Ofis Taşıma

İş hayatınızın akışı bozulmadan ofisten ofise taşıma işleminin hızlı ve güvenli olması gerektiğinin farkındayız. Bizler bu durumu sizlere dahada kolaylaştırmak adına taşıma alanında en 15 yıl deneyimli ekiplerimizi tahsis ediyoruz. Ofis taşıma deneyimi ve referansı oldukça fazla olan ekiplerimiz ile taşınma işleminiz sizin düşündüğünüzden de hızlı ve hatasız olarak gerçekleşmekte.

Ofis taşıma işleminde karşılaşılabilen en büyük sorunlar düzgün ambalajlanmamış eşyalar ve düzgün kolilenmemiş dosyalardır. Ekiplerimiz bu durumun üstesinden bugüne kadar kolaylıkla gelmeyi başardılar. Yeni ofisinizde iş hayatınıza kaldığınız yerden hemen devam edebilmek adına yaptığımız çalışma çok önemlidir.

Güvenli taşıma adına yaptığımız ambalajlama ve paketleme hizmetimiz ile ofis mobilyalarınıza zarar gelmesini önlemek, oluşa bilecek hasarların önüne geçmek bizim hizmet anlayışımız içinde sizlere gelmektedir.

b) Hızlı Ofis Taşıma

İş hayatınızın yarıda kesilip kazanç düzeninizde aksamalar yaşamamanız için olması gereken başlıca şartlar;

Mobilya ve dosyalarınızın düzenli ambalaj ve paketlenmesi

Yüksek kattaki ofisler için yük taşıma asansörünün bulunması

Konusunda oldukça deneyimli ekiplerimizin işine fazla müdahale edilmemesi

Taşınmanın günü ve saatinin trafik yoğunluğuna göre ayarlanması.

Nakliye aracının taşımalar için ofisinize yakın mesafede konumlanrılabilemesi.

Bu koşullar ile ofisinizin hızlıca taşınmaması için başka bir sebep olamaz.

 1. Zeliha Gündoğan yorumu:

  Merhabalar paylaşımınız için teşekkürler gayet açıklayıcı buldum. Ancak fiyat bilgisi verilmemiş. Konuda belirttiğiniz gibi güvenli ve hızlı bir şekilde ofisimi taşıtmak istiyorum. Ofisin bayrampaşa terazidere de. Altıntepsi bölgesine taşınmak istiyorum. Çalışma şekli ve fiyat için bilgi verebilir misiniz?

  • admin yorumu:

   Merhabalar Zeliha hnm.

   Öncelikle olumlu geri dönüşünüz için teşekkürler. Bayrampaşa bölgesi içindeki tüm taşımalarımız aynı fiyat üzerinden değerlendirilir. Ancak bu fiyatta yukarı yada aşağı dalgalanmalar olması durumu mevcut. Bunun sebebi ofisinizin kaçıncı katta olduğu, gideceğiniz ofisin kaçıncı katta olduğu, yük taşıma asansörü mevcutmu, ofis içindeki mobilya sayınız yada aracın ofisinize yakınlaşma mesafesi gibi etkenler. Dilerseniz iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir sizin için yapabileceğimiz programın ve en uygun taşıma ücretinin bilgisini net olarak öğrenebilirsiniz.

   İyi çalışmalar.

Ara
Teklif Al